Specifikace
Zdůraznění: Série NP Automotive Faux Leather, TPU Automotive Faux Leather
|
Jméno: |
Populární automobilová umělá kožená série NP Série zdarma do zahraničí |
Barva: |
Bohatý, lze přizpůsobit |
|
Materiály: |
Mikrokoncenice, PU, TPU |
Tloušťka: |
1,2 mm |
|
Balení: |
Exportní standard |
Trh: |
Střední východ/Afrika/Asie/Jižní Amerika/Evropa/Severní Amerika |
|
Aplikace: |
Tašky, autosedačka, boty, pohovka |
Charaktistika: |
Odolný, pohodlný, měkký, vodotěsný, vysokoteplotní odolnost |
|
Styl: |
Módní a cool |
Popis
Populární automobilová umělá kožená série NP Série zdarma do zahraničí
Populární automobilová umělá kožená série NP Série zdarma do zahraničí
Naše série NP jsou mezi zahraničními lidmi populární, není jen kvůli mírné ceně. Ale také proto, že mají hladký povrch pro snadné čištění a údržbu.
A co víc, mají také silnou odpor vody a míst. Existuje také řada barev a textur pro dobrý dojem. Zasloužíš si to vlastnit. Můžeme podporovat vzorek zdarma do zahraničí.
Parametry produktu
| PRoduct vysvětlení | Hodnota |
| Jméno | Kůže z mikrovlákna pro auto |
| Tkanina/textura | Mikrokoncenice, PU, TPU |
| Měkkost/flexibilita | Dobrý |
| Tloušťka | 1,2 mm |
| Barva | Bohatý |
| Trvanlivost | Dlouho |
| Šířka | 1.4m |
| Hmotnost | 500g/m2 |
| Pomocí rozsahu | Tašky, boty, autosedačka, pohovka |
Skutečné obrázky produktu




Funkce produktu

Mnoho detailů

Naše společnost byla založena v roce 2017, naše společnost byla vyvážena produkty do více než 40 zemí, takže jsme si jisti, že můžeme našim klientům poskytovat uspokojivé produkty a služby.
Winiw má dobrou pověst v průmyslu kožených kodí mikrovláknových a věnuje se zlepšování technologií a nový design stylu, aby vyhovoval různým potřebám klientů.





FAQ
Otázka: Jak získat vzorek?
Odpověď: Kontaktujte naši vlastní službu a poraďte se s podrobnostmi, připravíme pro vás vzorek zdarma. Pro poprvé spolupráci by se poplatky za poštovné platí podle účtu zákazníka. Po zadání objednávek zašleme vzorky zdarma podle našeho účtu.
Otázka: Jak ovládáte kvalitu produktů?
Odpověď: V každém kroku máme profesionální tým QC, který dobře ovládá kvalitu vašeho zboží během celé hromadné výroby až do doby přepravy. Kromě toho máme velmi vysoce odpovědný pracovní personál. Můžeme pro vás provádět inspekční službu.
Populární Tagy: Populární automobilový průmysl Faux Leather NP Series Vzorek zdarma do zahraničí, Čína Populární automobilový průmysl Faux Leather NP Series Vzorek zdarma do zahraničí, dodavatelé, továrna
