Specifikace
Zvýraznění: PU tašky veganské kůže, vodotěsné tašky veganské kůže
|
Jméno: |
Vysoce kvalitní veganská kůže pro tašky - snadno řezány a šijte |
Barva: |
Všechny druhy barev pro výběr |
|
Materiály: |
TPU, PU, mikrovlákno |
Tloušťka: |
0,8 mm -2 mm |
|
Balení: |
Exportní standard |
Trh: |
Střední východ/Afrika/Asie/Jižní Amerika/Evropa/Severní Amerika |
|
Aplikace: |
Tašky |
Charaktistika: |
Odolný, pohodlný, měkký, vodotěsný, vysokoteplotní odolnost |
|
Styl: |
Módní a cool |
Série: |
Série LP |
Popis
Vodoladová mikrovlákna Pu veganská kůže pro tašky snadno řezané a šití
Vysoce kvalitní veganská kůže pro tašky - snadno řezány a šijte
Naše kůže z mikrovlákna pro tašky má vysokou pevnost, dobrou houževnatost, odolnost proti opotřebení, odolnost vůči zákrutům a zatáčkám a snadnou údržbu. Lze jej vyrobit na různé typy batohů, tašek na ramen, kabelky a peněženky. Je odolný a odolný vůči opotřebení.
Kromě toho má dobrou uniformitu, takže je snadné řezat a šít. Navíc je jeho povrch jasný a hladký. Když to vidíte, máte rádi jeho krásné vzhled.
Parametry produktu
| PRoduct vysvětlení | Hodnota |
| Jméno | Vysoce kvalitní veganská kůže pro tašky - snadno řezány a šijte |
| Tkanina/textura | Mikrokoncenice, PU, TPU |
| Měkkost/flexibilita | Dobrý |
| Tloušťka | 0,8 mm -2 mm |
| Barva | Bohatý |
| Trvanlivost | Dlouho |
| Šířka | 1.4m |
| Hmotnost | 500g/m2 |
| Pomocí rozsahu | tašky |
Skutečné obrázky produktu



Funkce produktu

Mnoho detailů

Naše společnost byla založena v roce 2017, naše společnost byla vyvážena produkty do více než 40 zemí, takže jsme si jisti, že můžeme našim klientům poskytovat uspokojivé produkty a služby.
Winiw má dobrou pověst v průmyslu kožených kodí mikrovláknových a věnuje se zlepšování technologií a nový design stylu, aby vyhovoval různým potřebám klientů.

Naše vs ostatní


FAQ
Otázka: Účtujete za vzorky?
Odpověď: Nabízíme vzorek zdarma, ale přeprava by byla účtována.
Otázka: Mohu mít váš katalog?
Odpověď: Ano, můžeme zákazníkovi odeslat vzorek zdarma a bezplatný katalog.
Otázka: Jaká je doba MOQ a dodací lhůty?
Odpověď: Pokud materiál máme zásoby, pak nepotřebujete moq. Pokud nemáte skladování, moq podle designu, odlišné od 100 m-500 m na barvu. Dodací doba: 10-15 den.
Otázka: Která platební období přijímáte?
A: T/T, L/C, D/A, D/P, WestUnion, PayPal, Alibaba Assurance Plays.
Otázka: Jak mohu získat cenu potřebné syntetické kůže?
Odpověď: Uveďte prosím tloušťku, podložku, barvu, vzor, použití nebo obrázky atd. Syntetických kožených detailů, můžeme vám podle vaší informační specifikace citovat cenu.
Otázka: Je vhodné zkontrolovat zboží ve vaší továrně?
Odpověď: Ano, vítejte svůj příchod kdykoli.
Populární Tagy: Vodoladová mikrovlákna Pu veganská kůže pro tašky Snadno řezané a šití, čínská vodotěsná mikrovlákna pu veganská kůže pro tašky Cut & Sew Snadno výrobce, dodavatele, továrna
