Specifikace
|
Jméno: |
High-end mikrokonnice kůže pro vojenské boty policejní boty |
Materiál: |
Mikrokonnice, PU, TPU |
|
Tloušťka: |
0,8 mm-2mm |
Barva: |
Všechny dostupné barvy |
|
Výhoda: |
Přiměřená cena+dobrý servis+certifikát |
Moq: |
300 metrů/barva/tloušťka |
|
Pocit ruky: |
Měkký |
Funkce: |
Elastický, odolný, vysoký standard, pevný, jemný dotek |
|
Používání: |
Boty, vojenská obuv, boty horní, obuv, boty, tenisky |
Popis
High-end mikrokonnice kůže pro vojenské boty policejní boty
High-end mikrokonnice kůže pro vojenské boty policejní boty
HIGL-End Microliber Leather For Military Boots Police Shoes je speciálně ošetřena tak, aby poskytovala vynikající sílu a trvanlivost. Vydrží dlouhodobé používání a různé drsné podmínky a zajišťuje, že vaše boty jsou dlouhodobé. A co víc, zaměřujeme se na lehký design, abychom odlehčili vaši zátěž. Ve srovnání s tradiční kůží je špičková kožená kůže Winiw pro policejní boty vojenských bot lehčí, což vám umožňuje pohybovat se volněji!
Technické parametry:
| Vlastnictví | Hodnota |
|---|---|
| Syntetická kožená látka | Winiw High-End kožená kůže pro vojenské boty policejní boty |
| Požární odolnost | Dobrý |
| Flexibilita | Dobrý |
| Tloušťka | 0,8 mm-2mm |
| Chemická odolnost | Dobrý |
| Barva | Všechny dostupné barvy |
| Teplotní odolnost | Dobrý |
| Trvanlivost | Vysoký |
| Šířka | 1.4m |
| Hmotnost | 500g/m2 |
| Vodotěsný | Ano |
Obrázek produktu:






O nás:
Společnost Winiw International Co., Ltd je profesionálním dodavatelem kožené kožené kožené kůže v Číně, dodáváme zákazníkům z celého světa více než 10 let. Zavázali jsme se vyvíjet více funkčních produktů pomocí špičkových technologií. Od svého založení. S podpůrným vybavením aplikuje vynikající technologii pro specializaci na výrobu různých typů vysoce a středně třídové kuličky, automobilové vnitřní kůže. Vítejte a kontaktujte nás!
Často kladené otázky
Otázka: Jak ovládáte kvalitu produktů?
Odpověď: V každém kroku máme profesionální tým QC, který dobře ovládá kvalitu vašeho zboží během celé hromadné výroby až do doby přepravy. Kromě toho máme velmi vysoce odpovědný pracovní personál. Můžeme pro vás provádět inspekční službu.
Otázka: A co vaše dodací lhůta?
Odpověď: Ve skutečnosti 3-5 pracovních dnů pro vzorky, 15-25 dní pro výrobu nepořádku po potvrzení platby. Také na základě množství objednávky.
Otázka: Jaký je váš prospěch?
A: (1) Konkurenční cena
(2) tovární zásilka
(3) Přesná doba dodání
(4) Smlouva o ujištění o obchodu a 24h/7d po prodejních službách.
Otázka: Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Obvykle děláme T/T 30% jako vklad, platba zůstatku po objemové výrobě byla potvrzena a před odesláním. L/C je také přijatelný.
Populární Tagy: HIGH-End Kůže z mikrovlákna pro vojenské boty Policejní boty, Čína High-end mikrokonnice kůže pro vojenské boty Policejní boty Výrobci, dodavatelé, továrna
